UND-LAS-15C C band 1.5km anti-drone uav detection radar Low-altitude monitoring radar
Fazlı Array Radar
163 görüşler
Şimdi iletişime geçin
Ziyaretçilerin Mesajları Mesaj Bırak
Şimdi iletişime geçin
Daha Fazla Bilgi Edinin
İlişkili Videolar
UND-SR215 Serisi Faz Dizinli Radar, Zemin Güvenliği ve İHA Tespiti Güvenlik ve Koruma Ürünü 00:21
UND-SR215 Serisi Faz Dizinli Radar, Zemin Güvenliği ve İHA Tespiti Güvenlik ve Koruma Ürünü
Fazlı Array Radar
Anti Drone Modülü
Anti Drone Modülü
FPV Drone Detektörü
FPV Drone Detektörü
Automatic Fixed Drone Detector with 100MHz-6000MHz Frequency and 10 Km Detection Range for Anti-Drone Security 00:40
Automatic Fixed Drone Detector with 100MHz-6000MHz Frequency and 10 Km Detection Range for Anti-Drone Security
Customized 1.5GHz GaN RF Module 100W Amplifier Power for Anti-FPV Defense System 1550-1620Mhz Wireless & RF Modules 00:45
Customized 1.5GHz GaN RF Module 100W Amplifier Power for Anti-FPV Defense System 1550-1620Mhz Wireless & RF Modules
FPV Drone Detector 2.4GHz 5.8GHz Omnidirectional Positioning Equipment for UAV Defense Security & Protection 00:46
FPV Drone Detector 2.4GHz 5.8GHz Omnidirectional Positioning Equipment for UAV Defense Security & Protection
Multi-Mission Defender Drone Jamming Device with 2-in-1 Detection and Jamming, 900MHz-5.8GHz Frequency Coverage, and 1-3km Disruption Range 00:35
Multi-Mission Defender Drone Jamming Device with 2-in-1 Detection and Jamming, 900MHz-5.8GHz Frequency Coverage, and 1-3km Disruption Range